1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Güneş lekelerinden kurtulmanın ve korunmanın doğal yolu

Konusu 'Aile' forumundadır ve bilgelokmanhekim.com tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. bilgelokmanhekim.com

Silver

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar malumunuz üzere yaz geldi çok güzel bir mevsim ALLAH ın bize tüm güzellikleriyle doğayı sunduğu bir mevsim lakin bu mevsimde güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalmamız cildimizde bazı sıkıntılara sebebiyet verebir.Güneş lekelerinden korunmak için bir tavsiyem olacak.güneşkoruyucu kremler hem çokpahalı hemde kimyasal oldukları için şahsen ben pek sıcak bakmam.evde kendiniz yapabilirsiniz en doğal güneş koruyucuyu.jojoba yağı susam yağı kayısıçekirdeği yağı havuç yağı ve saf sızma zeytin yağı bunlardan aynı oranda karıştırın ve cildinize friksyon yaparak uygulayın uygulamayı akşamdan yapın özellikle sabah kadar beklesin.Şayet mevcut güneşlekeleriniz var ise bu yağların içerisine emu yağı üzümçekirdeği yağı ve kuşburnu çekirdeği yağı ilave edin.haftada bir yada ikikezde şu maskeyi yapın.bir kasenin içerisine 1 tatlı kaşığı bal bir yumurtanın akı ve yarım çay kaşığı inci tozu koyun ve karıştırın 5 dakika beklettikten sonra yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün gözlerinizi ve dudaklarınızı sakının.cildinizde 15-20 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın cildinizi sonrada dönüp aynaya bir daha bakın bakalım nasıl değişiklikler olacak.SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER DİLERİM.bilgelokmanhekim.com

Yüklüyor...
  2. dadasim

dadasim Acemi Üye

Beğenileri:
    0
    harika yaaa ben bunu arkadaşlara da tavsiye ederim cook teşekkürler :):):)

3. bilgelokmanhekim.com

Silver

Beğenileri:
    0
    bu arada benim konumun üzerinde yayınlanan ürün x-tra jel yani bakın bakalım bizim sitemizde kaçtl:)bilgelokmanhekim.com

4. karambol

karambol Acemi Üye
    Silver

Beğenileri:
    0
    Kardesim sagol, Cook cok tesekkurler, ama ben bu malzemeleri nerden bulucam :(

5. bilgelokmanhekim.com

Silver

Beğenileri:
    0
    doğal ürün satan yerler

sevgili kardeşim sanırım siz hollanda da sınız oralarda varmı bilmiyorum ama baharatçı aktar doğal ürün satan heryerde bu malzemeler vardır gelin bisden alın diyeceğim ama bizim yerimiz ANKARA da malesef internet üzerinden yurt dışına da ürün gönderemiyoruz.hollanda da naturel shoplar var oralarda olabilir bi bakın isterseniz.SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.bilgelokmanhekim.com

6. karambol

karambol Acemi Üye
    Silver

Beğenileri:
    0

Sagolasiniz, evet öyle yerler var, bakicam tesekkur

7. bilgelokmanhekim.com

Silver

Beğenileri:
    0
    ben teşekkür ederim elimden geldiğince yardımcı olaya çalışırım sıkıntı yapmayın sağlıcakla

8. dadasim

dadasim Acemi Üye

Beğenileri:
    0
    stenizde de ulaşaliliriz degilmi bu bilgilere
    ve ayrıca internet üzerinde spariş verebiliyoruz degilmi

9. bilgelokmanhekim.com

Silver

Beğenileri:
    0
    evet sitene ulaşabilirsiniz ordanda elimden geldiğince online olarak yadımcı olmaya çalışıyorum.googlede bilgelokmanhekim ararsanız siteme ulaşabilirsiniz sağlıcakla kalın

Sayfayı Paylaş