Allah Rızası Için Yardım

Konusu 'Dök İçini Rahatla' forumundadır ve Duran Günteke tarafından 19 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. Duran Günteke

Duran Günteke Acemi Üye

Abilerim ablalarım ben kuran okumaya başladım ve büyük tövbe ettim çok zorluyor şeytan çok uğraşıyor velhasıl namazımı kılıyorum çok şükür
    Herşeyi dikkatle yapıyorum abdest taharet söz insanlara davranış vesaire vesaire. Hiç birşey düşünmeden namaz kılmak zor oldu ama kılıyorum bu defada unutkanlık başladı kaçıncı rekat diye şaşıp kalıyorum ne yapacm bilmiyorum bir büyüğüm yok Allahtan başka kimselerede soramıyorum utanıyorum Google ye yazdım bu site çıktı üye oldum allah rızası için ne yapmam gerekiyor lütfen biri bana yardım etsin inşallah ömür sermayem tükeniyor 25 yaşındayım ana baba kimse olmayınca başımda hırsızlık hariç her işi her parayı günahı işledim ve Rabbim bana öyle bir tövbe nasip ettiki ben değil kalbim dilim ve gözyaşlarım allaha tövbe etti ne olup bittiğini anlamadım ki şimdi binlerce şükür böyleyim allah rızası için bu kardeşinize yardım edin

Quan tâm nhiều
    Nurculuğun Çöküşü bởi HarunYahya06, 5 Haziran 2017 18:22
    Adini Değiştirmen Gerekiyor bởi anahro, 4 Temmuz 2017 09:34
    Çık Sıkıldım bởi soran, 17 Mayıs 2017 18:01
    16 Nisan Öncesi Ilk Yazım bởi 1Kubra, 15 Nisan 2017 01:56
    Hayat bởi hezal, 18 Nisan 2017 04:26
    Verem Ile Nasıl Mücadele Edilir bởi 1Kubra, 22 Nisan 2017 15:36
    ALI25 ve 1Kubra bunu beğendi.
  2. 1Kubra

1Kubra Çalışkan Üye Silver

Değerli kardeşim Rabbimiz affedicidir tövbeleri kabul edendir.
    Rabbimizin merhameti sonsuzdur.
    İçindeki vesveselerden kurtulman gerekiyor. Bunun bir çok sebebi olabilir. Rabbimizin 99 sıfatı vardır. Lütfen Esma-ül-Hüsna yı açıp anlamlarını okur musun.
    Sana tavsiyem
    Tuvalette fazla durma
    Banyoda fazla durma
    Banyoda küçük abdest yapma
    WC ye tükürme
    WC de telefon ile uğraşma
    Özellikle banyo esnasında küçük abdest yapmaktan kaçınmalısın
    Lütfen bu mesajı okumuşsan beni haberdar eder misin

ALI25 bunu beğendi.
  3. ALI25

ALI25 Çalışkan Üye Süper Moeratör

ilk önce hos geldin üyeligin hayirli olsun ve sana iyi forumlar dilerim.Sonra acip yazmis oldugun ve ayni zamanda bizimle de bunu paylastigin icin eline saglik sen sag ol Duran Günteke kardes. Ve bu arada eline saglik sag olsun 1Kubra nikli üyemiz de buna dair hos seyler yazmis su acidan makul ve makbul olarak biiznillah.Suanda sana yardim etmeyi cok isterdim ve bunada istemeden de olsa insan olarak malesef diyorum tek sunu diyeyim sen öyle de yap ve yapmayada calis unutkanliga sebeb olan seylerden uzak ol ve unutmamak icin ve o zihindeki seyi bir baska ifade ile akil da tutmak icin ne var ise yararli öyle seylerden kendine edin al ve onlardan yararlan ve senin yerinde olsam ve sunuda yapmak isterdim bir doktora gider buna dair derdimi anlatir ve ondan bilgi alirdim.

1Kubra bunu beğendi.
  4. 1Kubra

1Kubra Çalışkan Üye Silver

Sizde sağolun Ali25 abi

5. aliosmantilki

aliosmantilki Acemi Üye Silver

40 gün cemaat le namaz kılmaya çalış zamanla her şey duzeler inşaallah

1Kubra bunu beğendi.