Dünyada İsminizden Kaç Kişi Var

Konusu 'Muhabbet & Komedi' forumundadır ve thares tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. bekkain

bekkain diyâr-ı gurbet Süper Moeratör

Ama adınızı doğru yazıp aramış olsanız bile ismi biz bulamadık demek isimsiz kaldınız, mahfoldunuz :D
    Ama biz ismi bulamasak da yine de aşağıda sizin için didikledik. Önce size bir istatistik çıkartalım: Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az. adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-03-2010 23:21 itibariyle 2,196'den az kişinin isminin ve kişi sayısının her yıl taş çatlasa 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

yaw ben böle biriyim işte:D

Türkiye'nin en yaygın 196. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 196. ad ise Angela ismi.adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 194. Stephanie 195. Hugh 196. Angela 197. Neal 198. Debra isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir :eek:ve kopyalanabilir.:))

2. yusöz

yusöz Acemi Üye Silver

vay be 15. ciyim

3. nârvenur

nârvenur Çalışkan Üye Silver

:)Bu çok hoş ve gereksiz bilgi için teşekür ederim:) En çok kullanılan 764.isim. Amerika'da bu sıranın karşılığı clement imiş. Türkiye'de 1000 de 0.2 olarak 14.905 kişinin adıymış.Her 5000 küsür kişide bir bu ada rastlanıyormuş:)

4. ayda

ayda Misafir

yani benim adım

5. Mısra Yurttaş

Mısra Yurttaş Misafir

Aradığım isim yok kelime haznenizi Geliştirin isranur ismi istiyorum

6. 1Kubra

1Kubra Çalışkan Üye Silver

İsra süresi sonuna Nur getirilmiş.