İlginç kareler

Konusu 'İlginç Konular' forumundadır ve bekkain tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. bekkain

bekkain diyâr-ı gurbet Süper Moeratör

Acaba bu yabancılar mı bizi geri zekalı zannediyor. Yoksa akranlarımız mı? Gerçekten tam çözemedim.Belki de gerçekten sorun var bizde. Bu kadar cesur indirim yapıldığına göre:(:confused:

Ölmüş olabilirim ama hala fabrikam ve telim faaliyete:eek:

Yorumsuz:p:cool:

Quan tâm nhiều
    Kapali Kadin Resimleri bởi ALI25, 19 Ocak 2017 11:31
    Kur'an'daki Ilmi / Bilimsel Mucizeler bởi Nasır, 2 Şubat 2017 13:12
    Kirpi Ile Tilki bởi Serdar Yıldırım, 6 Ocak 2017 21:11
    Ömürden Kaybolan Bir Senemiz bởi anahro, 29 Aralık 2016 13:39
    Kur'an Dinle / Indir bởi Nasır, 2 Şubat 2017 13:11
    16 Nisan Öncesi Ilk Yazım bởi 1Kubra, 15 Nisan 2017 01:56
    Bài viết mới
    Nurculuğun Çöküşü bởi HarunYahya06, 5 Haziran 2017 18:22
    Allah Rızası Için Yardım bởi Duran Günteke, 19 Mayıs 2017 19:58
  2. ZiLaN_21

ZiLaN_21 Tecrübeli Üye Silver

gerçektende indirimdeymiş ya 6.00 lira olsaydı allah korusun kimse alamazdı:eek:

3. Eaplou

Eaplou Acemi Üye

Bunun kadar komik değil ama ben de benzerini http://promocodius.com/tr/magazalar/media-markt-indirim-kodu sayfasında gördüm. Sanki Dünya'nın tek sorunuymuş gibi "Pokemon Go oynarken şarjınız bitmesin" diye harici güç bankalarında kampanya yapmışlar. Bir de milletin işi gücü yok bunların yapacağı indirime bağlamış gibi "Uyanık ol, fırsatı kaçırma" diye her gün e-posta yolluyorlar. Neymiş, geceyarısından sonra sürpriz indirim yapacaklarmış, onu takip edecekmişiz. Sanki namazı kalkıp benim yerime kılacak indirime soktukları neyse onu alırsam..

1Kubra bunu beğendi.
  4. 1Kubra

1Kubra Çalışkan Üye Silver

Eaplou ne yapacaksın daha Türkiye'de indirme yokken sırf uygulamayı indirmek için Amerika'dan hesap açıp oyunu indirip oynadılar bunu sadece türkler değil başka ülkelerin vatandaşları da yaptı. Kısaca bir çok insanın işi gücü yok avare dolaşıyor sanırım